ÖDEME İLE İLGİLİ BİLGİLER

Kanunen, fatura için TC kimlik numaranızı istemek durumundayız. Ancak, TC kimlik numaranızı vermek zorunda değilsiniz. Bu durumda 11 haneye de 1 rakamını yazarak ilgili bölümü doldurabilirsiniz.

KARGO VE ÜRÜN İLE İLGİLİ BİLGİLER

PTT ile anlaşmamız bulunmaktadır. Yoğun dönemlerde başka kargo şirketleri ile çalıştığımız durumlar da olabilmektedir.

Genel olarak 1-3 iş günü içerisinde elinize ulaşmaktadır. Kargo şirketlerinin yoğunluğuna göre nadiren de olsa bu süre biraz uzayabilmektedir.

Gönderim yapıldığı anda tarafınıza SMS yoluyla gönderilen Kargo Takip Numarası ile ürününüzün kargo durumunu takip edebilirsiniz.

Hatalı adres, adreste bulunmama gibi nedenlerle bazen size ulaşmayan kargolar tarafımıza tekrar gönderilmektedir. Bu durumda ürününüzü hata sizden kaynaklansa dahi ikinci bir kargo ücreti almadan tekrar göndermekteyiz. Hem ürüne ulaşma sürenizi artırması, hem de tarafımıza iş yükü, zaman kaybı yaşatmaması için adresinizi doğru, eksiksiz, güncel olarak doldurmanız ve ürün teslimi sırasında adreste bulunmanız önem arz etmektedir.

Her ne kadar kitapların baskı sonrası kontrolü tarafımızca yapılmakta ise de çok nadiren bu gibi durumlarla karşılaşmak olasıdır. Böyle bir durumda hatalı ürünün görselini tarafımıza e-posta yoluyla göndererek değişim talep edebilirsiniz.

Maalesef, yazarlarımızın farklı illerde olması sebebiyle imzalı olarak gönderemiyoruz. Fakat, bazı dönemlerde sanal imza günleri düzenliyoruz. İlerleyen süreçte yazarlarımızla yüz yüze görüşebileceğiniz imza günleri de düzenleyeceğiz. İlgili dönemleri takip etmenizi tavsiye ederiz.